Strona 1 z 1

Nasze zestawy

: 18 paź 2012, 9:43
autor: shimon
W tym wątku proponuję zamieścić parę zdjęć i opis, jak się gra, jakość kamieni, wymiary i ogólnie wszelkie informacje o naszych zestawach. Info gdzie były kupione też było by przydatne. Pochwalmy się tym co udało nam się zdobyć, szczególnie jeśli ktoś ma jakieś nietypowe zestawy, których nie da się normalnie kupić w Polsce :) Ja postaram się sukcesywnie wrzucać opisy moich zestawów (a jest ich trochę). W ramach zapowiedzi, najciekawsze to duże kamienie typu hong kong przywiezione z Pekinu, dwa ciekawe zestawy przywiezione z Japonii, zestaw washizu, karty majanowe, no i kilka nietypowych akcesoriów. Tylko muszę dorwać jakiś lepszy aparat niż w komórce...

Re: Nasze zestawy

: 01 lis 2012, 16:39
autor: marmez
Cześć

Ja żadnych niestandardowych mahjongów nie posiadam. Nawet aż dziwne (dla mnie przynajmniej), że przy tylu mahjongach, które się przez mój dom przewinęły (kilka) posiadamy tylko jeden zestaw - "Zielony dla początkujących". Wszystkie, z którymi mieliśmy styczność (Michał i ja) opisaliśmy w recenzjach:
http://mahjong.info.pl/2010/12/16/ocena-zestawow-cz-1/
http://mahjong.info.pl/2011/02/09/recen ... popularny/
http://mahjong.info.pl/2012/03/28/zesta ... sparentny/

Dla łatwiejszego orientowania się w rozmiarach kamieni zapisaliśmy ich wymiary w tabelce:
http://mahjong.info.pl/ogolne/sprzet/re ... -mahjonga/ można wtedy łatwiej porównać wymiary zestawów, których w ręce nie mieliśmy z takimi, które znamy.

Pozdrawiam, Kuba