Silnik forum - nowości, życzenia

Wszystko związane z funkcjonowaniem forum. W razie problemów technicznych możliwe jest tutaj ich zgłaszanie bez zalogowania.
Awatar użytkownika
marmez
Administrator
Administrator
Posty: 75
Rejestracja: 27 paź 2011, 13:10
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Silnik forum - nowości, życzenia

Postautor: marmez » 26 mar 2013, 18:13

Hej,

Piszę to drugi raz, bo raz coś spartoliłem i przywracałem forum z backupu ;) (temu nie ma jedej odpowiedzi z prośbą o shoutboksa - ale zanotowałem (nawet próbowałem zainstalować - niepowodzenie tym razem)).

No to tak. dodałem pokazywanie nazwy tematu ostatniego postu:
LTT.png
LTT.png (26.23 KiB) Przejrzano 19523 razy


Wcześniej, jakiś czas temu, włączyłem możliwość dodawania załączników do postów. Tak, że jak ktoś ma materiały mahjongowe do podzielenia się to można załączać (do 4, albo 5 MB jest ograniczenie na plik).

Jeżeli ktoś ma życzenia co do instalowania jakiś funkcji na tym forum, to jest dobre miejsce. Choć zastrzegam, że w celu ułatwienia administracji (aktualizacji), będę ograniczał dodatki do bezproblemowych i mocno przydatnych (LTT należy do bezproblemowych ;) )

Zastanawiam się nad potrzebą instalacji http://www.tapatalk.com/, w celu umilenia przeglądania forum na smartfonach i tabletach. Sam nie używam to nie wiem...
"Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości." Mark Twain

Awatar użytkownika
marmez
Administrator
Administrator
Posty: 75
Rejestracja: 27 paź 2011, 13:10
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Re: Silnik forum - nowości, życzenia

Postautor: marmez » 03 mar 2016, 19:40

Cześć

Zaktualizowałem forum. Niestety wcięło logo i favicona, ale mam je na komputerze i w wolnej chwili (nie teraz) poszukam sposobu wrzucenia ich tak, aby przy aktualizacji ich nie wcinało.

Zauważcie, że nowy szablon bardzo fajnie sprawdza się na urządzeniach z małymi wyświetlaczami - jest skalowany i całkiem wygodny (IMHO).

Pozdrawiam, Kuba

BTW. Nikt nie chce PataTalk, czy tam TapaTalk? Ja osobiście nie, bo na mojego smartfonka nie mają apki :P
"Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości." Mark Twain

Awatar użytkownika
shimon
Administrator
Administrator
Posty: 49
Rejestracja: 24 lis 2011, 14:56
Tenhou: 3dan
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Silnik forum - nowości, życzenia

Postautor: shimon » 21 lis 2016, 21:50

Wywala błędy teraz: (np w tym wątku)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 494: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 5284: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3903)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 5284: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3903)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 5284: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3903)

Awatar użytkownika
marmez
Administrator
Administrator
Posty: 75
Rejestracja: 27 paź 2011, 13:10
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Re: Silnik forum - nowości, życzenia

Postautor: marmez » 21 lis 2016, 22:12

OK. Dzięki za zgłoszenie. Postaram się w ciągu najbliższych dni tym zająć, ew. w weekend.

Pozdrawiam, Kuba
"Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości." Mark Twain


Wróć do „Regulamin i sprawy techniczne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości